Nasze obozy zimowe cieszą się dużą popularnością, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o wyjazdy letnie, już nie tylko na śnieg!

W naszej letniej ofercie wyjazdów dla dzieci i młodzieży znajdziecie takie pozycje jak legendarny Summer Camp w Les Duex Alpes , obóz wakeboardowy w najlepszym naszym zdaniem wakeparku w Polsce, wyjazd do “lodówki” czyli na hale do Bispingen oraz wyjazd na “poduchę” do Rababank Park w Rabce Zdrój! 

LAXX 02

LAAX 2023

Kolejny raz udaje nam się wybrać na początku sezonu do pięknego Laax, które jest jednym z najlepszych resortów na świecie. Bardzo fajny zarówno dla freestylowców i freeriderów, dorosłych i młodszych… W czasie tego wyjazdu chcemy skoncentrować się już na freestyle, podszkolić stare i nauczyć się nowych trików. Planujemy mieć trzy grupy szkoleniowe. Jedna naszych zaawansowanych juniorów, druga dla młodszych rookies, oraz trzecia dla dorosłych.

Termin: 10-17.12.2023

Miejsce: Laax, Szwajcaria

sylwester 00

SYLWESTER

Po raz kolejny planujemy ruszyć, żegnać stary, a witać nowy rok do wspaniałej miejscówki jaką jest Flachauwinkl, a w niej jeden z najlepszych snowparków Europy – Absolut Park.
Wyjazd kierujemy głównie do jeżdżących juniorów, czy rodziców z dziećmi, ale również dla dorosłych z zajawką. Ważne by razem mieć dobry czas, dużo jeździć, opanować nowe triki i zacząć nowy rok z przytupem.

Termin: 27.12-02.01.2024

Miejsce: Absolut Park, Austria (Ski Amade)

Summer Camp

Nasz summer camp to już legendarny wyjazd. 12 długich dni pozwala na stuprocentowe wykorzystanie czasu na obozie!  Codziennie rano jeździmy na snowboardzie a popołudniami korzystamy z uroków alp w lecie! 

Termin: 21.06-1.07.2023

Miejsce: Les Duex Alpes, Francja

Obóz wakeboardowy

Wakeboard jest sportem który bardzo wpisuje się w styl życia i treningu snowboardera. Ćwicząc jazdę po przeszkodach na wake’u , skracamy o połowę czas w którym nie ćwiczymy snowboardu, a to daje nam mega kopa już na starcie kolejnej zimy i na pierwszych wyjazdach nie ma uczucia że trzeba się rozjeździć. Jesteśmy w treningu cały rok

Termin: 30.07-5.08.2023

Miejsce: Wake Family Brwinów, Polska

Obóz snowboardowy na hali 

Jak co roku jedziemy na trening freestyleowy do hali. Codzienny trening snowboardowy a wieczorami wycieczki i czillout 🙂

Termin: 11-15.08.2023

Lokalizacja: Landgraaf, Holandia

Obóz treningowy na poduszke

Od pewnego czasu mamy w Polsce obiekt treningowy z prawdziwego zdarzenie ! Poducha w Rababank Park naprawdę robi robotę 🙂 

Termin: 8-10.09.2023

Lokalizacja: Rabka Zdrój, Polska

KONTAKT

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

SOCIAL MEDIA