Wszechstronny trening prowadzi do zwiększenia możliwości fizycznych i psychicznych młodego zawodnika, dlatego trenując snowboard nie ograniczamy się tylko do wyjazdów na stok górski. Jest to bez wątpienia najistotniejszy czynnik determinujący progres, lecz bez dobrego przygotowania siłowego, wytrzymałościowego, zwinnościowego czy treningów uzupełniających jak np. deskorolka i akrobatyka progres zatrzyma się zanim osiągniemy maksimum swoich możliwości.

deskorolka 13

DESKOROLKA

Deskorolka to super zajawka, a poza tym świetnie wpływa na rozwój snowboardzisty. Dzięki temu, że można na niej jeździć zawsze i praktycznie wszędzie, nie potrzeba nam śniegu a często wystarczy kawałek równego asfaltu, pumptruck czy skatepark. Deskorolka sprawia, że nie rozstajemy się z freestylem ani na chwilę i w nowy sezon wchodzimy bez potrzeby przyzwyczajenia nogi do deski 🙂
Treningi będą odbywać się w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy.

Grupy: Rookies (dzieci 7~11 lat) oraz młodzież + dorośli

Trener: Bartek Kwiatkowski

ogolnorozwojowe 16

OGÓLNOROZWOJOWE

Przygotowanie do sezonu zimowego. Jeden ze zdecydowanie najważniejszych treningów, jakie możesz zrobić. Wytrzymałość, siła, szybkość, rozciąganie… Ogólnorozwojowe przygotowanie będzie procentowało latami. Treningi ukierunkowane, przyjemne, ale też wykańczające. Skierowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych ;).

Grupy: młodzież + dorośli, zarówno snowboarders jak i narciarze mile widziani.

Trener: Bartek Kwiatkowski

Lokalizacja: Park Agrykola

akro1

AKROBATYKA

Akrobatyka to podstawa do osiągnięcia wysokiego poziomu we freestyle’u. To od akrobatycznych umiejętności zawodnika zależy czy potrafi zapanować nad swoim ciałem w powietrzu, podczas lotu. Ważne, aby mógł zlokalizować podczas skoku, gdzie powinna znaleźć się jego ręka czy noga, a gdzie jest lądowanie. Bariera przed skokami z rotacją przez głowę, pojawia się przede wszystkim przez brak opanowania podstawowych elementów akrobatycznych tj. salto w przód, w tył, czy salto bokiem. Dlatego w naszym wszechstronnym treningu snowboardowym nie może zabraknąć tego elementu!

Lokalizacja: Park Trampolin

Trener: Bartek Kwiatkowski

indywidualne

INDYWIDUALNE

LOREM IPSUM

KONTAKT

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

SOCIAL MEDIA