ferie2023

Ferie 2023

Najlepszy w Polsce freestylowy klub snowboardowy zaprasza na Ferie 2023 do ośrodka Czarny Groń koło Andrychowa, gdzie w 100% będziemy mogli zrealizować swoje zimowe pasje, jeżdżąc po super przygotowanych trasach jak i w jednym z najlepszych snowparków w Polsce TIGER Snowpark – Czarny Groń. DLACZEGO W POLSCE? Uważamy, że zimą równie dobrze jak w alpejskich resortach można pojeździć w naszych krajowych ośrodkach, zwłaszcza jeśli ma się zamiłowanie do freestylu, gdzie najważniejszy jest dobry snowpark, a taki znajdziemy w Czarnym Groniu. Dodatkowo jeżdżąc w Polsce zaoszczędzamy sporo pieniędzy, czasu na podróż i wspieramy lokalną przedsiębiorczość. W tym roku proponujemy 4 tygodniowe turnusy tak, aby uczestnicy z każdego regionu Polski mogli z nami podnieść swoje umiejętności jazdy na snowboardzie.

T1. 22-28.01.2023 Ferie Śląskie/Łódzkie/Pomorskie…
Obóz otwarty dla wszystkich młodych snowboarderów z zajawką, tak by mogli dołączyć do nas riderzy z wszystkich stron kraju.

T2. 5-11.02.2023 Ferie Małopolskie/Wielkopolskie…
Obóz otwarty dla wszystkich młodych snowboarderów z zajawką, tak by mogli dołączyć do nas riderzy z wszystkich stron kraju.

T3. 12-18.02.2023 #proferie Ferie Mazowieckie/Dolnośląskie
Ten termin chcemy przeznaczyć głównie dla lepiej jeżdżących Riderów i trochę starszych dzieciaków 12+, tak by w dobrej ekipie wszyscy jeszcze bardziej mogli podnieść swoje umiejętności snowboardowe i opanować nowe triki.

T4. 19-25.02.2023 Ferie Mazowieckie/Dolnośląskie…
Ten termin chcemy przeznaczyć dla młodszych jeżdżących dzieciaków w wieku ok. ~8~12 lat. Będzie to super okazja by dzieciaki się poznały, razem spędzały czas, jeździły i nakręcały się na snowboarding.

ferie-01

MIEJSCE:
Czarny Groń znajduje się niedaleko Andrychowa. Jest to nowoczesny ośrodek, bardzo przyjaźnie nastawiony do snowboarderów i freeskierów. Posiada jeden z lepszych systemów naśnieżania w kraju – sezon jest tu bardzo długi, a trasy zawsze dobrze przygotowane. Na terenie ośrodka znajduje się Tiger Snowpark – jeden z najlepszych tego typu obiektów w Polsce, który będzie przygotowany specjalnie na nasze potrzeby.
W Czarnym Groniu jazda jest codziennie od godz. 8:00-21:00 z przerwą 15:00-17:00 na ratrakowanie przed nocną jazdą.

DOJAZD:
W czasie ferii mazowieckich T3, T4 istnieje możliwość transportu na trasie Warszawa – Czarny Groń. Koszt dodatkowy za transport w obie strony +300pln, w jedną stronę +200pln. Miejsce i godzinę zbiórki podamy później. W czasie T1 i T2 dojazd własny.

ferie-02

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie. Śniadania – na pełnym wypasie w formie bufetu w pobliskim 4* hotelu Czarny Groń. Obiady i kolacje spożywamy w restauracji Oberża.

ZAKWATEROWANIE:
Mieszkamy w 5-8 osobowych drewnianych domkach typu BRDA, każdy z własną łazienką, TV i internetem.

SZKOLENIE:
W ramach obozu oferujemy całodniowe szkolenie z trenerami Freestyle Club. Dzielimy grupy względem zaawansowania, tak by każdy zrobił możliwe jak największe postępy i by nikt od grupy nie odstawał i jej nie spowalniał.
Jeśli zbierze się odpowiednia grupa, możliwe również będzie zrobienie kursu instruktorskiego na klasy SiTS. Jeśli jesteś tym zainteresowany napisz w uwagi/pytania w formularzu zgłoszeniowym.
Dla osób całkowicie początkujących proponujemy szkolenia indywidualne, szczegóły do ustalenia indywidualnie.

ferie-02

PROGRAM: Naszym głównym nastawieniem jest poprawa umiejętności jazdy i trików na snowboardzie i nartach. Dlatego każdego dnia będziemy starać się jeździć jak najwięcej, a co drugi dzień planujemy nocną jazdę. Szkolenie nasze będzie odbywało się na każdym poziomie umiejętności, od początkujących po zaawansowanych riderów.

DLA KOGO: Obóz dedykujemy głównie dla młodzieży w wieku 8-17 lat będących na różnym stopniu zaawansowania, od początkującego po zaawansowanego. W razie zainteresowani I zapotrzebowania jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie i grupę również dla młodszych snowboarderów.

SPRAWDŹ NASZĄ GALERIĘ FOTO:

Ferie 2017Ferie 2018Ferie 2019
FERIE-05
CENA za jeden turnus: 2590 PLN

Cena zawiera:
– 6 noclegów
– pełne wyżywienie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad, kolację 
– 5cio dniowy karnet
– codzienne całodniowe szkolenie i opiekę
– 1x wejście na baseny/sauny
– 1x lodowisko
– ognisko w ośrodku lub w snowparku
– pamiątkowa limitowana koszulka z obozu
– dodatkowe zajęcia/atrakcje

CENA NIE ZAWIERA:
– ubezpieczenia NNW i KL,
– transportu Warszawa-Czarny Groń +350pln w obie strony, +200pln w jedną stronę. Dostępne tylko dla turnusów T3 i T4.

Dla osób z własnym skipasem -200pln/turnus.

FERIE-05

KONTAKT

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

SOCIAL MEDIA